O NAS


Archilens Łukasz Nowosadzki - Fotografia wnętrz i architektury istnieje od 2015 roku. W tym czasie zrealizowaliśmy wiele sesji fotograficznych, zarówno na zlecenie architektów, jak i właścicieli nieruchomości. Specjalizujemy się w fotografii wnętrz lokali prywatnych i komercyjnych oraz w fotografii architektury budynków mieszkalnych, biurowych i użyteczności publicznej. Zajmujemy się również niezbędną podczas sesji stylizacją wnętrz. 

Nasza siedziba znajduje się na terenie Warszawy, ale usługi fotograficzne świadczymy na terenie całej Polski.


Nasz zespół tworzą:

Łukasz Nowosadzki - fotograf wnętrz i nieruchomości. Absolwent specjalizacji Fotografia prasowa, reklamowa i wydawnicza (2014) oraz Marketing medialny i public relations (2008) w Instytucie Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. 
Zdjęcia Łukasza Nowosadzkiego do tej pory ukazały się m.in. na łamach magazynów poświęconych architekturze wnętrz: "Czas na wnętrze", "Dobrze mieszkaj", "Dwell" oraz "Label & Living" - szczegóły można znaleźć w zakładce Publikacje
W Archilens zajmuje się fotografią architektury i wnętrz oraz obróbką graficzną zdjęć.
Więcej: cargocollective.com/lukasznowosadzki 

/ Lukasz Nowosadzki is a photographer based in Warsaw, Poland. He specializes in photographing architecture and interior design. He studied journalism and photography at the University of Warsaw. He has several publications in interior design magazines.


Marta Czeczko - architekt wnętrz i set designer. Doświadczenie zdobywała w Atelier2 Architekci, paryskiej d.mesure oraz w Bui/Pędowska Architekci. Obecnie prowadzi własną pracownię projektową. Absolwentka architektury wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie (dyplom z wyróżnieniem 2015).
W Archilens odpowiada za stylizację wnętrz i retusz fotografii. 
Więcej: martaczeczko.com

Jesteśmy dostępni na:
homebook
homify

Copyright 2019 © All rights reserved.
Using Format