O NAS


Archilens Łukasz Nowosadzki - Fotografia wnętrz i architektury istnieje od 2015 roku. W tym czasie zrealizowaliśmy wiele sesji fotograficznych, zarówno na zlecenie architektów, jak i właścicieli nieruchomości. Specjalizujemy się w fotografii wnętrz lokali prywatnych i komercyjnych oraz w fotografii architektury budynków mieszkalnych, biurowych i użyteczności publicznej. Zajmujemy się również niezbędną podczas sesji stylizacją wnętrz. 

Nasza siedziba znajduje się na terenie Warszawy, ale usługi fotograficzne świadczymy na terenie całej Polski.


Nasz zespół tworzą:

Łukasz Nowosadzki - fotograf wnętrz i nieruchomości. Absolwent specjalizacji Fotografia prasowa, reklamowa i wydawnicza (2014) oraz Marketing medialny i public relations (2008) w Instytucie Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. 
Zdjęcia Łukasza Nowosadzkiego do tej pory ukazały się m.in. na łamach magazynów poświęconych architekturze wnętrz: "Czas na wnętrze", "Dwell" oraz "Label & Living" - szczegóły można znaleźć w zakładce Publikacje
W Archilens zajmuje się fotografią architektury i wnętrz oraz obróbką graficzną zdjęć.
Więcej: cargocollective.com/lukasznowosadzki 

Marta Czeczko - architekt wnętrz i set designer. Doświadczenie zdobywała w Atelier2 Architekci, paryskiej d.mesure oraz w Bui/Pędowska Architekci. Obecnie prowadzi własną pracownię projektową. Absolwentka architektury wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie (dyplom z wyróżnieniem 2015).
W Archilens odpowiada za stylizację wnętrz i retusz fotografii. 
Więcej: martaczeczko.com

Copyright 2019 © All rights reserved.
Using Format